سؤالات متداول

آیا سوالی دارید؟ سوال خود را اینجا بیابید یا از ما بپرسید

آیا می توان ازردیاب زنوتک برای سیپاد هم استفاده کرد ؟

ردیاب زنوتک با سامانه سیپاد ارتباط داشته و در صورت نصب ردیاب زنوتک بر روی خودروی خود، دیگر نیازی به خرید ردیاب سیپاد نمی باشد و از همین طریق سهمیه سوخت شما تایید و کارت سوخت خودرو شارژ می شود.

آیا با قطع اینترنت ردیاب، باز هم ردیاب کار می کند؟

ردیاب خودرو هم از طریق اینترنت و هم از طریق پیامک اطلاعات را ارسال می کند. بنابراین اگر اینترنت قطع باشد و یا محلی که وسیله قراردارد اینترنت نداشته باشد، مشخصات موقعیتی وسیله در حافظه ردیاب ذخیره و به محض پوشش اینترنت حتی اینترنت G2  اطلاعات ارسال می شود. در طی این مدت شما می توانید از طریق پیامک ازموقعیت وسیله مطلع و یا آن را خاموش کنید.

آیا سرور نرم افزار ردیاب زنوتک خارج از ایران قرار دارد؟

یکی از امتیاز های نرم افزار زنوتک، تولید توسط متخصصین داخلی و قرار گیری سرور در ایران است بنابراین با این وضعیت هزینه های اینترنت ردیاب بسیار کم و در تمامی شرایط امکان دسترسی به نرم افزار فراهم می باشد.

آیا از ردیاب می توان برای بیماران آلزایمری استفاده کرد؟

بله یکی از مزایای ردیاب شخصی، استفاده برای این گونه بیماران می باشد و از امتیازات دیگر آن، دریافت هشدار به محض خارج شدن بیمار از محدوده تعیین شده می باشد.

ردیاب برای خاموش کردن خودرو یا موتور از راه دور چگونه عمل می کند؟

برای خاموش کردن خودرو یا موتورسیکلت از راه دور کافی است فرمان خاموش کردن را از موبایل خود به ردیاب پیامک نمایید و ردیاب به محض دریافت این فرمان وقتی سرعت خودرو یا موتور به کمتر از 20 کیلومتر برسد، آنرا خاموش می کند و روشن کردن آن منوط به ارسال فرمان روشن از طریق موبایل صاحب وسیله می باشد.

از ما بپرسید

اگر نتوانید سؤال خود را در اینجا بیابید ، می توانید از ما بپرسید ، لطفا سؤال خود را ارسال کنید ، ما در کمتر از 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.